Hakan Sabancı’dan Hande Erçel’e VIP jest! Arabada öpücüklere boğdu

Aşklarının başladığı ilk günden itibaren magazin gündeminden düşmeyen Hakan Sabancı ve Hande Erçel, geçtiğimiz günlerde Japonya’dan döndü.

Güzel bir tatil geçiren Hande Erçel, önceki akşam Armutlu’da bir mekandaydı.

“SABANCI GELİNİ OLMAK İÇİN”

Hakan Sabancı ile birlikte olduğundan beri hakkında ‘evlilik’ haberleri çıkan Hande Erçel, oyunculuğuyla çok eleştiriliyordu. Ünlü isim, tekrar üniversiteye dönmesiyle ve Instagram biyografisinden kaldırdığı ‘Oyuncu’ yazısından sonra, ‘Sabancı gelini olmak için hazırlık yapıyor’ iddialarıyla gündeme gelmişti.

‘İSTENMEYEN GELİN’ Mİ?

Magazin kulislerinde Hakan Sabancı ile bu yaz evleneceği konuşulan Hande Erçel’i müstakbel kayınvalidesi Arzu Sabancı’nın gelin olarak istemediği konuşulmuştu. Ünlü isim, konuyla ilgili, “Arkadaşlar olur mu öyle bir şey, lütfen. Teşekkür ediyorum” demekle yetinmişti.

VİP SEVGİLİ

Hande Erçel, önceki akşam Armutlu’daki bir mekandaydı. Akşam saatlerinde mekana gelen Erçel, mekanda yaklaşık 3 saat kaldıktan sonra kapıda bekleyen aracını gönderdi. Yaklaşık 1 saat sonra kapıya sevgilisi Hakan Sabancı VİP aracıyla gelince mekandan ayrılan Erçel, gazetecilerin sorularını ise yanıtlamadı. Sevgilisini VİP araca bindiği gibi öpen Hande Erçel, hemen oradan ayrıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir